Spolupráce

Umělecká spolupráce s dalšími českými tvůrci a zajímavými společnostmi. Obálky časopisů i produtků, hry pro děti, šperky nebo sandále. Kde všude můžete mé obrázky najít?

Charity Gums

“Po žvýkačce lidé sahají bezmyšlenkovitě s jediným záměrem – osvěžit dech. Předmět každodenní spotřeby ale může být současně věcí, jež spojuje, baví a inspiruje. A taky pomáhá. 

Charity Gums – Dobrý žvejky prodáváme v papírovém vysunovacím obalu s originální grafikou. Z prodeje těchto žvýkaček podporujeme každoročně několik neziskových projektů. Těm náleží 2,50 Kč každého prodaného balení. Od roku 2012 jsme takto rozdělili mezi 29 neziskovek více než 400 000,- Kč.

Na obalu žvýkaček dáváme prostor výtvarníkům, kteří ve světě s převahou reklamního užití grafiky nemají mnoho příležitostí zviditelnit svůj umělecký talent. Díky rychlému rozšíření prodejní sítě žvýkaček jsou nyní jejich díla k vidění na přibližně 90 místech v Praze a dalších českých městech – v prostředí kaváren, barů či designových obchodů.”

Převzato z webu www.charitygums.cz

Charity gums

 

 Dobrý žvejky liščí ilustrací můžete zakoupit zde Liščí Máma.

Charity gums karkulka karkulka

Dobrý žvejky s chytrou Karkulkou můžete zakoupit zde Karkulka.

Mrkněte na web Charity Gums na úžasné návrhy všech ilustrátorů do tohoto projektu zapojených.

 

Looa X Ivana Lévková

“Žádné květiny nevydrží věčně. My v LOOA jsme se ale rozhodly to změnit. Pro jednou jsme vyměnily slova za květy a vytvořily něžný náhrdelník, na kterém jsme tuhle kvetoucí krásu zvěčnily do podoby, která vydrží navěky. Díky tomu si můžete na krk pověsit svůj malý kousek louky, který nikdy neodkvétá.” 

Převzato z webu www.looa.cz

Rozkvetlé náhrdelníky z kolekce Kvetu. Jako louka můžete zakoupit na looa.cz.

looa 

                                             LOOA LOOA

 

Tara Sandals

Barefoot sandály od značky Tara Sandals.

“Přirozené, minimalistické, biologicky rozložitelné barefoot sandále inspirovány divokými bylinami. Našlapujte chůzí naboso jako naši předkové. Celokožená obuv z přírodní nebarvené kůže. Sandál zdobí divoká louka vyražena přímo do kůže. Bez barviv a lepidel. Po donošení sandálů, je můžete přidat do BIO odpadu společně se slupkami mrkve a banánů.”

Převzatu z webu Tara Sandals

Tara Sandals - Wildflowers

Pohlednice CZ Postcards

“Tyto ilustrace byly vytvořeny na základě skutečného příběhu velké lásky. Byly psané v tajných vzkazech pod známkami na pohlednicích, které se mezi sebou vyměňovala Růženka a Váša (Václav).

Růženka byla dcera obchodníka s pohlednicemi z Karlova Týna, Váša byl voják, později bankovní úředník v Českých Budějovicích. Vzájemná korespondence a láska začala v době, kdy byl Váša v zajateckém táboře. Později sloužil v posádce na Pražském hradě a s Růženkou si tak dával milostné schůzky na starých zámeckých schodech. Až po dlouhé době byla svatba a oba se přestěhovali do Českých Budějovic, kde se jim narodil syn. Brzy poté Váša umřel. Růženka se již nikdy neprovdala.”

Převzato z webu CZ Postcards.

pohlednice

pohlednicepohlednice pohlednice pohlednice pohlednice

Sérii pohlednic s mými ilustracemi můžete zakoupit na www.czpostcards.cz. Z obrázků je možno zakoupit i printy velikosti A3.

Kam v Brně

Obálka Magazínu Kam v Brně.

obálka časopisu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezvajglu

“Iniciativa BezVajglu.cz vznikla v roce 2015 s cílem vyčistit města, přírodu i dětská hřiště od cigaretových nedopalků. Každý má odpovědnost vůči svému okolí a svým jednáním ho ovlivňuje. Pokud tedy není v dosahu popelník, kam svědomitý kuřák nedopalek jinak odhazuje, použije kapesní popelník a odpadu se zbaví později.
Naší vizí je takhle udržovat své okolí čisté a ukázat tuto cestu i ostatním – podnikům, firmám, hotelům, restauracím, cestovním agenturám, kterým není prostředí kolem nás lhostejné.”

Převzato z webu www.bezvajglu.cz

 

Kulatak bezvajglu